Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz 2ozzmexy #55050 üzenetére

    " Ha neked ez a meggyőződésed, lelked rajta, Te dolgod, csak ne próbáld megmagyarázni hogy mindenki okos csak én vagyok helikopter..." :C :)) :DD :D Ezen szakadok! Tudod van az a szálka, gerenda mondás :U . Igen, én eltérek a gépkönyvtől, mert nincs olyan olaj, ami bír 30e km-t. Egyetlen oka, hogy így ajánlja a gyártó, mert garancia időn belül baja nem lesz, a tervezett avultatás akkor ér majd el, amikor már nem garanciális és kénytelen leszel költeni rá. A vw m6os váltójában sem véletlen van 0,5L kevesebb olaj, a 6. nem is kap kenést. 200e kmre van kalibrálva. Szóval én pont a másik irányba térek el a gépkönyvtől, mint te. Azért mert 4 év alatt annyit mész, mint egy normál autós fél év alatt, nem jelenti azt, hogy 4 év alatt a tiédben nem mennek tönkre a folyadékok. Sőt, a tankod és a benzin pumpád valszeg szarabb, mint annak, aki hetente tankolja, ha a tiédben folyton áll és esik szét a benzin.
    "Sőt, véleményem szerint a fékfolyadékot félévente kellene cserélni..." :DD
    "Nem azt írtam hogy sosem fogom kicserélni, hanem azt hogy kibírnak még két évet." :DDD Te aztán inkoherens vagy! A tiéd lesz 19 évesen majd a NOS autó, amit vétek lesz beindítani, mielőtt mindent le nem cserél valaki a gyáriról.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák