Új hozzászólás Aktív témák

  • hemaka

    nagyúr

    válasz dangerzone #54434 üzenetére

    Nekünk van 2020 és 2011 is. NIncs sok gond velük, de gondolom téged az előbbi érdekel. Nincs régóta meg kb. 1 éve, azóta az én oldalamon cseréltek egy ablakemelő motort, illetve kuplunggal valamit kínlódtak, mert nyikorgott amikor benyomtam, elmondanám hogy azóta is nyikorog 10-ből 3-4x, de már leszarom nincs időm oda járkálni állandóan. (a 2011-es modellen is nyikorog...). Ezen kívül kb. 5e km után nyomattam egy motor/váltó/fékolaj cserét, mást nem költöttem rá a tankoláson kívül(7-9litert eszik nálam).

    A réginél egyébként annyira azért nem mondanám vészesnek az árakat, a 2011-en most lett az egész hátsófék szétbombázva és kicserélve ATE-re, munkadíjjal, fékfolyadékkal, tácsa+betét, az elsőt is szétszedte a bob és kitakarította szépen, cakkpakk 79k-t fizettem(nem szakszerviz nyílván).

    Most nézem 8,1-be kerül az SSS, hát ennyiért már nem venném meg, ha megint arra kerülne a sor. Inkább egy Mini CS-t vagy Fiesta ST-t vennék, erősebbek is, illetve a Fordnak a futóműve is jobb sokkal.

Új hozzászólás Aktív témák