Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz PeterPH #54126 üzenetére

    Na, kijavítottam, így már hűebb a valósághoz. :DDD Valamiért a napiszámlálóra aszociáltam a "Distance" mező esetén...
    Az a fene nagy helyzet, hogy ebben nincsen semmi nevetséges, nem hiszem el neki, hiába vezette fel spritmonitorra. Ahogyan mondtad hibás adatokkal hibás eredményre jut. Tudod ha rátankolsz és nem írod be, akkor 1literes fogyasztás is kihozható. ;)
    Nem hiszem el neki, ahogyan azt sem hogy újszerű állapotban voltak két év után a fékbetétei, ha sosem fékezett egyszer sem, akkor sem lesznek "újszerű állapotban", maximum korához képest jó állapotban. Érted már? Nem akartam én szapulni, sőt, ha neki így jó szíve joga, nem akarom megmondani hogyan éljen, ez az ő dolga, csak ne tömje nála fogalmatlanabbak fejét azzal hogy 4,23 litert eszik a Vitarája, mert valaki ezen felbuzdulva megveszi, használja úgy ahogyan egy átlag ember használja és néz mint Rozi a moziban hogy miért zabál ennyit. Már többször leírtam ott is embereknek, hogy ezek nyílt fórumok, bárki bármikor beleolvashat, még a google kereső is rávisz ha arról van szó, így érdemes lenne jobban odafigyelni miket írunk le... ;)

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák