Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz _ak_ #54003 üzenetére

    Egyáltalán nem macera, némi józan logikát igényel és egy kis kézügyességet, mivel a hátsó biztonságiövcsatoknak a kivágása nincs megcsinálva. Lehetne normálisabban is feltenni, de nem óhajtottam szétboritani az utasteret ezért. Az első üléseknél figyelni kell melyik oldalon van az "Airbag" felirat és okoz némi fejtörést a magasságállító karja, de ezeken kívül gyerekjáték. Ezt ketten alkottuk úgy 30-40perc alatt, ebben benne volt a kivágás és a varrás is, meg az is hogy kibontottuk. Mindezt szakadó esőben, szóval csak az utastérben működhettünk... És a fejtámla helye sincs kivágva. ;) De a Tesco, Auchan, Homista, Aldi, kínai bolt, barkács áruházak, stb. terméke is ugyanilyen, ami 30ezer alatt van az mind ilyen. Biztosan fel lehet tenni szebben, de nekünk védő funkciót lát el és jobban mutat mint néhány pléd az ülésekre hajigálva. :B Ha megnézed a képet amit a jobb1ről csináltam ott látszik milyen szinten volt koszos, elhiszed hogy 5 hete volt takarítva!? Na ezért vettem ezt, ha nagyon szét eszi az UV vagy feladja a Pampers, akkor nem a gyári kárpitot kell drágán takarítatni a kozmetikában, csak betaposom az Indeshitbe, ha ez sem segít akkor kuka és veszem a kövit. :R

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák