Új hozzászólás Aktív témák

  • Raptus

    tag

    Háj ól!

    Lenne egy kérdésem. Vettem egy 2002. 05. havi Swift Sedant. A motorszám G13B-vel kezdődik, tehát elvileg egy 85 lovas 16 szelepes példány birtokába jutottam. A forgalmiban viszont 52 kW (71 LE) van megjelölve teljesítményként.Ismereteim szerint a G13B nincs gyártva ilyen lóerővel, a G13A meg 8 szelepes 69 pacival. Most én nem tudok valamit, vagy az előző tulaj volt fineszes és így spórólt meg valamicskét a gépjárműadón?

    A kialakult vitához hozzászólva: ismerek valakit, akinek volt egy 1996-os egy literes 5 ajtós Swiftje, 162.000 kilóméterrel. Tavaly decemberben eladta 430.000-ért, majd kipótólta 500.000-re és hitelre vett egy 1.850.000 forintos 2003. 08. havi Ford Focus kombit 101 lovas TDCi dízel erőforrással, klímával, elektromos jósokszarral és 82.600 kilóméterrel.A vásárlást követő hetedik napon kiderült, hogy az autóban valójában 265.000 kilóméter van és egy pesti cégnek volt a céges autója. A hitel viszont ketyegett havi 45-50.000 forinttal, árfolyamtól függően, úgyhogy a vásárlást követő második hónapban már el is kellett adnia, mert nem merte vállalni ezt a rengeteg kilómétert. Ezek után az adóvisszatérítésből kapott összeget befektette egy leellenőrzött, szervízkönyves, hat éves Swift Sedan-ra, elvégre a Suzuki már egyszer bevált. Szóval egy barom voltam, amikor megvettem a Fordot. Na ennyit a 4 éves kombikról. Sosem volt megfejthetetlen önindító problémám a Swift-tel, sőt Apám is vett egyet és neki sincs ilyen gondja.

    Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

Új hozzászólás Aktív témák