Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz 2ozzmexy #49121 üzenetére

    Természetesen köszönettel és hálával tartozom nektek :R , megmondom őszintén nem tudom meddig erőltettem volna az ötszázezres kategóriát. Persze tudomásul veszem, h 10 évet használta valaki, és annak ellenére, h látszik a gondos gazda nyoma a kocsin, azért az csak 10 éves. Pont ezért nem esek a kardomba, ha jönnek majd hibák, meghibásodások. Hogy mennyire vagyunk szerencsések? Azt majd az idő eldönti. Azért ez hosszú válogatás eredménye lett, sajnos ebben a kategóriában is találtunk lerúgott verdát, ami magasra pozicionált mércével tették a kirakatba, és minden látható-hallható hibáját a megbízhatóság leplével takargattak nagy pofával.
    Most néztem meg a teljes listát, 264eHUF-volt az az összeg amit rá költöttünk, persze ezek között volt olyan tétek is ami nem a kötelezők között szerepelt, nappali menetfény, gumiszőnyeg, műa. oldalcsík, gyári kerékőr. Ebben egy dolog a legfontosabb, a feleségemnek nagyon tetszik és szereti is, 2-3 évre terveztünk vele, szerintem tovább lesz megtartva.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák