Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz 2ozzmexy #49032 üzenetére

    Szerintem két malomban őrölünk. Ültem már erős autóban hidd el és tudom a különbséget, nem is arról beszéltem, hogy ne lenne...... Egyszerűen évtizedek tapasztalatával mondom, hogy megfelelő vezetéssel, rutinnal a 90 lóerős autóval is tökéletesen el lehet boldogulni városban. Még egyszer leírom és ha akarod elhiszed, ha akarod nem, még sosem kellett senkinek rám várnia, vagy nem tartottam fel soha a forgalmat sehol. Amelyik lámpát én meg se próbálom elérni azt nagy valószínűséggel te is csak 60-70-el beesve tudod abszolválni, mivel a tempóm az nekem is megvan. (nem 30-al döcögök a városban, hogy jééé mingyá vált a lámpa, nyomjuk már meg egy kicsit) szóval igen, én arra nem is ugrok. Ettől függetlenül toltam már le az útról 10 misis BMW-t, mert, a városi közlekedés legalább ugyanannyi rutin kell mint lóerő..... Arról már nem is beszélve, ha közlekedsz városban, pontosan tudod, hogy kukásautó, teherautó, busz, tanuló vezető is lassítja a közlekedést és az elautózott időd max, 5-10% ban tudnád tényleg kihasználni azt, hogy jobban gyorsul, erősebb a verdád.
    .....de még egyszer mondom, nem ugyanarról beszélünk szóval részemről zárom is a vitát.

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák