Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz Tomeeka28 #48884 üzenetére

    ..tudom miről beszélsz, volt már nem egy új autónk. Ezt a Splash-t, egy rohangálós-hétköznapi autónak vettük. A nagyobb kocsi bent a garázsban, sokat utaz(t)unk nagy távokat, arra jó a viszonylag nagy és erős dízel amibe lehet rohadt sokat pakolni és még takarékos is, bár a fenntartási költsége elég gáz, ennek ellenére szeretjük, nem akarjuk még lecserélni így és ezért kellett egy köztes megoldás. Az asszony 25km-re dolgozik, anyós 10km-re, bevásárlások stb. Ezek a rövid távok ítélik halálra a dízelt. Hát ezért kellett lépni. Tervben van pár év múlva egy komolyabb hibrid, (talán a Suzuki-nak lesz addigra már). 1,6mill egy erős lélektani határ volt, így is kettő lesz a vége mire minden oké lesz vele. Szívem szerint én is hagytam volna a pics@...ba, de komolyan belefáradtam a hétvégi eredménytelen autózásokba. A nejemnek tetszett, nem volt mit tennem. Ráadásul az elején még több márka is játszott, Honda, Renault, Nissan. Én már Q...vára örültem, h megtetszett neki a Splash, így leszűkült a kör. Az egész országban 2 db. volt ilyen felszereltséggel. Ráadásul a másik még honosítás előtt állt, az plusz 2-3 hét. Ezen tények birtokában nem akartam otthagyni, még ha sértő és inkorrekt is volt a kereskedő hozzáállása. Megvan, a rémálomnak vége, örül mindenki. :) Egyébként kipróbáltam én is, valóban nem rossz autó, kicsit szokni kell a másik után, de teszi a dolgát, nem is nagyon kényelmetlen. A csomagtartója nevetségesen kicsi, de ez van. A fogyasztása meglepően jó 4,7 és 5,5 között vegyes használat mellett.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák