Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz mefistofeles #48882 üzenetére

    Sajnos ez sem tuti, anyuka, nagyi árulja a fia-unokája széttaposott autóját sajátjaként. Az egyik volt kollégám régi SX4-e nyolc év alatt egyszer sem volt szervizbe(nem volt rá pénze), csak boltba járt vele (max 4km). Sosem volt tele tankolva és beletekert a 8 év alatt 15k-t. Szerinted? Szóval itthon (is) nagyon rizikó. Én azért választottam a kereskedőt, mert amit szerettünk volna, egyrészt nem volt másnál, és kifejezetten német vagy osztrák behozott kellett, az ottani utak nem viselik meg az autókat, mert az utolsó gazdasági feljárat is tükörsima, ott van pénz szervizre stb. Ebben a Splash-ben 65k-van, nem zörög, jó állapotban van, valós szervizkönyve van. A kinti kereskedés a mai napig működik. Nagyon sok dolog árulkodott arról, h nem tekert, nem "elcsalt" az autó. A nejem beszélt velük kint, és alvázszámra visszaigazolták a kocsit, h tőlük van. Visszavitt, beszámított autó volt. Egy kicsit szerencsénk volt ezzel. Mondjuk az itthoni kereskedő már trükközött. Mint írtam, az árból csak minimálisat 20 ezret engedett. Amikor megnéztük és kipróbáltuk akkor új akku volt benne, amikor meg elhoztuk teljesen más márka és egy lepusztult xar raktak bele, első körben cserélni kellett. A hirdetésben pótkerék készlettel volt feltüntetve, a kocsiban viszont csak a ragacs és a kompresszor volt. Amikor ezt szóvá tettem, csak a vállát vonta, elírás jogát fenntartjuk és kell, vagy nem?, volt a válasz erre. Én szívem szerint hagytam volna, de három hónap és az ország keresztül kasul járása után már belefáradtam. A nejemnek meg tetszett, hisz neki vettük, így maradt a kosárba.
    Természetesen majd az idő igazolja a döntésünket.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák