Új hozzászólás Aktív témák

  • Thunder78

    senior tag

    Az autórádiós témához azért egy kicsit hozzászólnék. Nagy hifi-őrült lévén nekem elég fontos a jó hang a kocsiban.
    Suzu SX4 GLX AC-m van (1.5-ös morgós hangja itt is bejövős :D), és a gyári rádiót hagytam benne, viszont csináltam egy csavart a dologban.
    Készítettem egy kalaptartót fából, és raktam rá 6 hangszórót + 2 hangváltot. Ehhez vettem normális hangszórókábeleket (asszem 1mm-es átmérővel, vagy 0,75-el, nem tudom), majd beléptem vele egy Suzu szervízbe és ott direktbe bekötötték a kalaptartóból jövő kábelemet a fejegységbe.
    Mondanom sem kell, hogy kaptam egy nagyon hangosan, tisztán és erőteljesen szóló hifi-t a kocsimba. Nem kell hozzá semmi extra, csak jó minőségű hangszóró + váltók.
    Persze egy komolyabb fejegységgel még lehetne növelni a hangminőséget, de azért kocsiba felesleges. Igazi élvezetre ott a szobámban lévő rendszer :D
    Nemsokára lesz fent a honlapomon pár kép, ill. a régi kocsimról (Seat Ibiza) van néhány kép a hangszórókkal is. Itt lehet megsasolni :)

    ''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Új hozzászólás Aktív témák