Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz SyMbioTe #46168 üzenetére

    Elnézést kérek a késlekedésért, de most igyekszem mindenkinek is leróni járandósságomat. ;]


    Ennyi hely van a középső szinten a teljesértékű pótkerék fölött, ez "mind befért oda". :DDD
    Ilyen a szőnyeg, aszem árultak is ilyet a szalonban vagy 20-30k-ért:

    Ha tudja valaki hogy ez jár e hozzá vagy csak benne maradt, az majd világosítson fel... :))


    Rögzítettem a pótkereket pénteken, megoldottam a problémát, mint látszik kb 15-16mm-el volt hosszabb a csavar mint kellett volna... találtam egy fém hengert a "kincstárban" (szerszámosládák mélye), így most stabilan bent van a helyén, meg sem tud moccani... Egy Avensis leszorító csavarja, 20 évet várt rá a szekrényben hogy újra használjam...

    Keréknyomás témában:

    Mind a 4-et 2,8-ra fújtam... rosszul tettem? :F A TPMS comfort-ra van állítva, mégis 2,3x-et mér és jobb hátul 2,27-et... :W

    És akkor jön a csemege (kevés cuccal autózok kérem forduljanak el, vagy dobjanak be tovább olvasás előtt vmi erősebb gyümilevet... ;] )

    Azt a hungarocell cuccot érdemes megvenni, ám mégsem elengedhetetlen, ne dőljetek be ha valaki ezt mondja:

    A zöld szatyorban a trapézemelő van (szintén Avensis gyári tartozék), azért van becsomagolva, mert bezsíroztam mindenét szegénynek és nem akarom hogy összekenje a csomagteret...

    Ebben van még elakadásjelző háromszög, mellény, izzókészlet és a vonószem is, de szépen bement a kompresszor, pont belefeszül.

    Ez egy pici szerszámkészlet (gyári Avensis szintén, mily' meglepő :B ), ebben helyeztem el a kerékkulcsot meg a hajtószárat, pár villáskulcs akksisarut lekapni ha kell, kerékék, a csavarhúzó forgatható a másik fele PH fej, ilyen full alap dolgok...

    Minden szépen befeszül a helyére, semmi sem tud elmozdulni, úgyhogy mostmár tényleg befejeztem a csomagtartó mutogatását, bár a kesztyűtartó is dugig van... :P

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák