Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz SyMbioTe #46168 üzenetére

    Nekem a kettő között még ott a nyári szőnyeg készlet, mert egy trehány lusta disznó vagyok és november óta ott keljfeljanicsizik hátul. :DDD
    Abba a kékes-szürkés táska amit adtak hozzá, abba bement még a kompresszor az EÜ-láda, az izzókészlet, a háromszög meg a kukásmellény közé. Kimaradt a "kövületi" Avensis-ből egy szerszámkészlet meg egy emelő, az ott porosodott a corollákban 98'-óta a gyári készletek között, úgyhogy most felviradt a nap amikor új életteret kaptak. Szerencsére pont passzol a Vitarához az emelő, a szerszámkészlet mellé meg bement a vonószem, a hajtószár meg a kerékkulcs a kis bőrszerű táskába. Remélem ma meg tudom csinálni a leszorítócsavart hozzá (még az is az Avensis-é) és akkor belefotózok még egyet. Nem akartam még egy hungarocell darabot rendelni, mert így is van egy itthon amitől nem tudok megválni...
    Meg 4500+posta áron megtarthatja a Sumo. ;]
    Annyi pénzért veszek egy tábla impregnált OSB lapot, fogok egy marék facsavart és építek egy olyan egyedit, amibe minden is belefér úgy ahogyan én szeretném... :R

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák