Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz pjen #46048 üzenetére

    Nagyon sokat ér, mert a gyárifény "vékonyabb" mindig, plusz azért azt is ki lehet szúrni utólag is ha jégkáros volt. ;)
    Azt a sok pici horpadást nem fogják kihúzgálni egyesével, kap egy réteg szórógittet és jóidő...

    Nekem is törésmentes volt a 19 éves corolla, mert minden elemet gyári beszállítótól rendeltem meg és azt rakta fel a lakatos... aztán betolták a fényezőkamrába és kapott pár réteg festéket vagy elködölték...
    A pacák aki elvitte úgy örült neki mint majom a farkának, komplett papírcsomaggal kapta, nem is értette mit akarok számlákkal meg kezelésivel, meg szerszámkészlettel... Még a 4L-ből megmaradt olajat is a kezébe nyomtam, h "ilyen kell bele pajtás, ez van benne most is"
    . Azt a fejet képzeld el, amikor kezébe nyomtam a 2001-ben nyitott szervízfüzetet ami 2005-ig ütve volt utána csak én írtam bele mit mikor cseréltek és milyenre... El is vitte irányáron, azt mondta erre nem volt felkészülve, a rádió hiányát meg a kifogyott klímát sérelmezte, de adtam neki téliszettet lemezfelnin hozzá (polaris3 2015) aztán rögtön egálban voltunk. ;]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák