Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz kisza25 #41992 üzenetére

    Átvettem az autót. Eddig minden tökéletes. Kapott is egy tank prémium benzin elsőnek...csak rá ne szokjon. :N

    Én akárhogy nézem sehol nem látok fapados megoldásokat. Persze nem Bentley vagy RR, se nem tizen, huszonmilliós faberakásos bőrkárpitos akármi, de mondjuk egy Seathoz képest ugyanaz a szint. A műanyagon nincsenek öntési hibák, a színe, textúrája egyenletes, sorjamentes, egyforma illesztési hézagokkal. Annak csak örülök hogy nem faltól falig világos szövetkárpitos, mert autó lévén koszolódik.

    A hifi is kvázi tökéletes. Nem vagyok audiofil, de tudom értékelni a minőséget. Ez pedig kifejezetten jó minőségű. Nem recseg, sziszeg, van benne magas, közép, alacsony. Arról nem beszélve, hogy öt forrásból is kaphat zenét, mint rádió, cd, bluetooth, usb, vonalbemenet.

    Ami nem tetszik, hogy nem csak üléshuzat de még szőnyeg sem jár az autóhoz. Illetve egy egyszerűbb riasztónak ma már alaptartozéknak kellene lennie.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák