Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz blakey #41947 üzenetére

    minőségben a suzuki alatt van, főleg a beltere, de árban is alá van lőve, ültél már 2018-as dusterben?
    szerintem jól néz ki, sőt nekem az fl vitara/scross-nál jobban tetszik kívülről, de ez szubjektív,
    a mostani dusterban ugyanaz a motor van, mint az A osztályos merciben, akkor az is sz@r?
    ár/értékről volt szó, amúgy én néztem dustert és vezettem vitara-t is, a suzuki sokkal átgondoltabb, autószerűbb, nem véletlenül veszik sokan, de a duster sem annyival rosszabb, mint ahogy te gondolod.
    Mindenesetre végül én, miután a suzukinak végig próbáltam szinte a teljes palettáját, + hyundai, kia-kat is végig ültem, egy #szarolaszt vettem, amit nem bántam meg. azért akartam suv-ot, mert rendszeresen megyek földutakon is, de a tipo is simán megbirkózott eddig mindennel, ahol voltam és még sehol sem ért le. 4 embernek kényelmes, 440 liter a csomagtartó. 140-nél még beszélgetni lehet benne, pályán nem löködi a menetszél, egyedül a fogyasztása ami magasabb, de én 10-15 ekm-t megyek maximum évente. Mindent belekértem ami nekem kellett és megállt 3,8M Ft-ba, 5 év gari, 5 év ingyen szerviz, majd az idő eldönti, hogy ezzel, vagy az 1.0 vitara-val jártam volna jobban. :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák