Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz gyenesmartin #40344 üzenetére

    Én is GLX-et szeretnék majd a nyár vége felé venni, de valamiért nekem az maradt meg a fejemben, hogy a GLX-ben vannak csipogók. Ha nincs az gáz, azt mindenképp szerelni kell bele.
    Hogy mennyit javítana rajta? Nagyon sokat, sőt, a gyári ajtó hangszórót is dobd a fenébe, mert akkor valószínűleg egy koax vacak van venne. Érdekes hogy az én 23 éves öreg autóban is már volt a műszerfalban magas hangszóró, az ajtóban lévő 165mm-es koaxok mellett. Kidobtam a gyári kazettás magnót és a hangszórókat, tettem bele egy alap Pioneer fejet és egy szintén olcsónak számító Hertz komponens szettet. Az egész megállt kb negyvenből, de elmondani nem lehet a különbséget. Ha hallgatni is akarod, nem csak az a lényeg hogy csörömpöljön benne valami, dobod a gyári hangszórókat és teszel bele mélyközép+magas szettet.
    Az meg hogy a szüleid nem érzékelik a gyári hangrendszer hiányosságait, semmit nem jelent. ;)

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák