Új hozzászólás Aktív témák

  • aesir

    veterán

    Ami a fontos, legalábbis nekem hogy egy adott kategóriában melyik autó az aminek a legnagyobb a rendelkezésreállási ideje. Értem ez alatt azt, hogy mindenki el tudja dönteni melyik fogyasztási kategória az amit gond nélkül fent tud tartani, viszont ezen belül presztízsből vagy az ára miatt nem választja azt, ami statisztikailag problémás. Adott kategóriában a Suzuki még sokáig verhetetlen lesz, mert nagyon kevés vele szervizprobléma.
    A biztonságról...:
    A Suzuki, minden híreszteléssel ellentétben, egy városi autó elsősorban, márpedig városokban statisztikailag elég ritka az olyan sérüléssel járó balesetek aránya, ahol súlyos személyi sérülés történik. Mivel a topiknyitó úja autóban gondolkodik, kötelező lesz neki a CASCO is, ezért a kisebb sérülések nem fogják annyira megterhelni ha az ő hibájából történik a koccanás

    Innentől pedig lehet jönni a használt autókkal, mert a ''ki lehet fogni egy jót'' a legritkább eset, előbb utóbb korától függően mindegyik rohadni kezd, egyéb bajai előjönnek, és ha a javítás nem is olyan drága, de a számtalan kis javítás időtartama alatt nem használható, rengeteg utánjárással jár, és ezeknek is van plusz költsége. Mindez nem jelentkezik új autónál mert mindegyik egyforma, a márkaszerviz pedig elkövet mindent hogy minél hamrabb használni tudd, sok esetben pedig csereautót is adnak.

    Mindezt állítom úgy, hogy 86 óta van jogosítványom, elég sok típus megfordult a kezeim között, és elég sokat is vezettem.

    Van saját életem...

Új hozzászólás Aktív témák