Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakaduku

    senior tag

    válasz tboldi #36286 üzenetére

    okéoké, tudom. :DDD Le fogom mérni... :((( :)
    Tudom, de lustaság fél egészég.

    Leírom a mai kálváriámat. Elvittem a Gusztávba a kocsit éves szervizre. Kértem, hogy a levegőszűrőt és a pollenszűrőt is cseréljék ki, meg természetesen az olajat és a szűrőt is. Minden rendben. Hazaérkezem, gondoltam azért a pollenszűrőt megnézem. Erre azt látom, hogy nincs kicserélve, csak ki van takarítva. Ezután látom, hogy bogártetemek vannak a földön. Fasza, még arra se vette a fáradtságot hogy ne a kocsiba takarítsa ki a pollenszűrőt. Emellett áporodott cigiszag van bent. Ez még a kocsiba is rágyújtott, vagy mi a a f..sz. Qva anyját az ilyennek.
    Most írok a Suzukinak is és holnap felhívom őket. Ez volt az utolsó, hogy szervizbe vittem. Még 2 év garis. Keresni fogok valakit aki nyom bele egy pecsétet jövőre és én megcsinálom a karbantartást.

    Hova fajult a világ. Én naiv erre mindig rácsodálkozok, pedig már megszokhattam volna.

    Bocs a hangvételért, de nagyon ideges vagyok. Ezért keresem a fentebb leírt alkatrészek egy részét. Az olajat kicserélték, de honnan tudjam, hogy ami a munkalapon volt azokat is...

Új hozzászólás Aktív témák