Új hozzászólás Aktív témák

  • jereti

    tag

    válasz KubanitoS #35976 üzenetére

    Szia! Én akkor cseréltem le egy ilyen 125 ezres kínai androidosra, amikor kiderült számomra, hogy a gyári fejen az egyébként fizetős Sygic Car navi közben akad a zenelejátszás. Nem akartam elhinni. De azért tettem még egy utolsó próbát az android autóval is, de az szintén döbbenetesen nehézkes, így meguntam az erőlködést. Pl. nem lehet a névjegyek közt keresni, ha telefonálni akarok. Komolytalan. Ráadásul a waze az aa alatt butított, nem hajlandó pl. útáttekintést mutatni..., az alternatív utakra nem ad térképes előnézetet, és sorolhatnám. Na most ezekhez képest az androidos fejegység ég és föld. Azt a navit használom kompromisszum nélkül, amelyiket akarom. Igo, teljes waze, ami jól esik. Mobilnetet ad neki a telefon wifin. Megy online rádió, nincs akadás navi közben, van cd-dvd lejátszó, widgetként látom az aktuális időjárás radarképét, azonnal felolvas bármilyen bejövő üzenetet, üzemanyag-fogyasztási app tök jó, nagyobb a kijelzője, fizikai gombok is vannak rajta, sorolhatnám. És még a zeneminőség is jelentősen feljavítható pl poweramppal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák