Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz bigdigit #34855 üzenetére

    Pont hogy nem tudja immár a valós fogyasztási adatokat, a turbós motorok megjelenésével.
    1.4T valós vegyes fogyasztása 5,4 liter?
    Te sem gondolod komolyan!
    Most írtam, hogy nyugis országúti tempóban evett ennyit.
    Pályán 7 liter felett van, városban szintén.
    Nem tudom hogy neked van-e ilyen, vagy nekem, mert nekem van, nem tudom neked mi van.
    Ha gondolod gyere próbáld ki, ha vegyesben 5,4 liter környékén fog enni nálad, akkor megeszem a kalapom.

    Gondolom neked a spritmonitor átlagok sem reprezentatív minták, biztos ott is mindenki tolja neki mint egy barom, direkt tiltáson használja, csak hogy nehogy hozza a gyári fogyasztási normákat.

    Egyébként elárulok még valamit. A boosterjet télen jobban fogyaszt úgy, hogy ha bemelegítés után (~10 km) odalépsz neki akár titásig, és valóban üzemmeleg lesz a blokk, a turbó, az olaj, után normál tempóban haladva elkezd visszaesni a fogyasztás a nyári fogyasztási értékekre.

    Végszó, hogy a cikkben szereplő Sccross fogyasztási értékek teljesen megfelelnek a valós vegyes fogyasztási értékeknek, a Suzuki immár meg se tudja közelíteni a gyár által megadott vegyes fogyasztást, igen, volt olyan amikor ez megvolt, az összes K12B motor ilyen, ahol gyakorlatilag fél literen belül van a valós és a gyár által megadott fogyasztás.

Új hozzászólás Aktív témák