Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz Sza_Sa #31534 üzenetére

    Uhhh, rossz ezeket olvasni...

    A 45.000 meg nagyon drága, a levegőszűrő cseréje filléres tétel, az nem dobhatja meg (ennyire).

    Ha ezt az ember otthon meg tudja csinálni: mondjuk egy ENEOS olaj legyen 8e + gyári szűrő 2e + egy levegőszűrő 3e Ft. Az ugye végösszegben 13e Ft, max. 15... ráadásul a szerviznek gondolhatod mennyibe jön ki a hordós olajból a 4 liter, kb. 3e Ft-ra. Mocskos nagy lehúzás megy...

    Én a jövő héten viszem az autót az Ivanicsba, mert a legjobb barátom + a szomszédom is ott dolgozik. Így is félek ott hagyni az autót, de muszáj mert pár dolgot már nem akarok halogatni. Generátor szíj, klíma szíj, toronycsapágyak tuti cserések, meg kell nézni a hátsó fékeket + a teljes futóművet.

    Eddig bárhova vittem az autót, mindenre azt mondták hogy jóvanazúgy, vagy ha hozzányúltak akkor elbaszták.

    Felajánlotta a szomszéd hogy cseréltessem az olajat is náluk, de nem fogom mert hordós + nem vagyok ott, nem látom hogy mi történik..

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák