Új hozzászólás Aktív témák

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Napfénysüti #30815 üzenetére

    Nem írtam semmi olyat, hogy nem jó - tehát, nem kell bizonygatnod (nekem is van ilyen termékem pl nagy értékű tévével kapcsolatban és én is szándékozom kötni az autómra). Csak jó ha tisztában vagytok vele - másképp , más sarokfeltételeket mentén működik. A végeredményt egyszerűen nézve (majdnem) ugyanaz: nem vág mélyen zsebbe egy javítás.
    De míg a jótállásnál magyarországi Suzukival és annak szervizhálózatával vagy kapcsolatban (jogviszonyban), addig a biztosításnál a biztosítóval és az általa szerződtetett szervizekkel.
    Míg a jótállásnál több egyetemleges szabályozás és rendelet határoz meg sok mindent, addig a biztosításnál már nem, vagy mások. A biztosításnál sokkal jobban függ az egész a szerződésben megfogalmazottakkal és azok közel sem olyan kedvezőek a számunkra, mint a jótállás esetében.

    (#30816) Kornel
    Szokásom elolvasni a dolgokat (kézikönyv, szerződés, apró-betűk, mellékletek, stb.) és szokásom utánaérdeklődni, információt szerezni másoktól és beszélgetni másokkal a dolgokról ;)

    [ Szerkesztve ]

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Új hozzászólás Aktív témák