Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz szabonagyur #30467 üzenetére

    Lattal már vezetni ? Nem elmebeteg módon megyek. Egy olyan úton ,ahol éppen most lakok Toalmas fele ha senki nincs az úton miért nem próbálgathatom? S ki mondta h 130rol allora fekezek? Szerintem egy mondatomba se volt benne h szinte allora fekezek. Mi értelme lenne? Újra felgyorsítani ?

    Természetesen ha vannak az úton többen akkor betartok mindent , nem lépek át egy határt ,követési táv megvan stb. De ha szinte üres ......

    Nem örülök h füstöl mert fék az fontos dolog. Fog csak forrósodik. De allora eszem ága a sincs fékezni pláne abs es autóval. Megint a kombinalasok.

    De sebaj. Megszoktam. Ezért szerettem régen is ezt a topicot :D. Hidd el nem elmebeteg módon megyek ez közel sem az. :). Ülj be nyugodtan ha Pesten járok és nem parazol attól amit magadban elraktaroztal s meglátod szó sincs ilyenekről. Milyen pályára menjek ki? Kakucs? Egyszer tényleg kipróbálnám pályán.

    t1: Apuka lettem de nem értem hova kene benoni? Az h néha szabad,szinte üres úton mokazok nem elmebetegseg sztem.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák