Új hozzászólás Aktív témák

  • VitaraIbolya

    újonc

    Sziasztok!

    Már meg van rendelve, várom a Vitara GL+ kocsim, elvileg nemsoká itt lesz, és időközben a régi telóm is tönkrement.
    Új teló vásárlás előtt állok, ezért megkérdeztem több suzuki márkaszervizben és kereskedésben is, hogy melyik telefont vegyem, amivel biztos kompatibilis.

    Főként a GPS rész érdekelne, nem akarok +80 ezret kiadni az SD kártyáért, ha már úgyis kell vennem új telót is.

    Elég elkeserítő válaszokat kaptam:

    - Ahonnan meg lett rendelve a kocsi: "Minden telefonnal működik az" lerázó szöveg, látszott hogy fogalma sincs.

    - Másik suzuki márkaszervízes: "Nekem Samsung Galaxy A3 (2016) telefonom van, és hiába van feltüntetve a suzuki oldalán, nekem működik minden KIVÉVE a mirrorlink! Az újabb Iphonokkal úgy tudom működik" (ennyi pénzem nincs telóra, hogy újabb Ihpone-t vegyek a kocsi miatt)

    - Harmadik helyen: "Sajnos hiába működik egyes telefonokkal a mirrorlink én azt tapasztaltam, hogy ahogy elindulok a kocsival, visszajön a kocsi menüje, a mirrorlink kapcsolat megszűnik, így vezetés közben GPS-re alkalmatlan. Biztos van valami megoldás rá, de én nem tudom"

    Ezt 3 hivatalos kereskedésben / márkaszervizben mondták :\

    Most teljesen kétségbe vagyok esve és tanácstalan vagyok! 100 ezer Ft körül szántam telefonra, és nem szeretnék úgy járni hogy megveszem és nem tudok navigálni vele menet közben valami telefonos GPS alkalmazásról.

    Hátha ti jobban tudjátok, mint ez a 3 "kereskedő/márkaszervízes". Szerintem ez így nagyon gáz, hogy 3 helyből egyik helyen sem tudtak rendes felvilágosítást adni :S
    Meg az is elég gáz, ha tényleg nem működik, csak a 80 ezres SD kártyával.

    Kérem szépen, segítsetek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák