Új hozzászólás Aktív témák

  • t1

    addikt

    válasz Motion_Blur #26912 üzenetére

    Hát ugye csak a Vitarához tudom hasonlítani,nem emlékszem ott milyen a váltóáttétel.
    De jobb, sokkal jobb. 1800 körül már megindul és elég egyenletesen húz olyan 3000-4000 körül érezni rendesen az erejét, tovább nem is érdemes forgatni 6000-nél már szabályoz. Ültünk benne 3-an ( 3 emberes férfi állat) 30-ról 3-ikban olyan szépen kigyorsított meglepődtem . Nekem nagyon tetszett , van némi 3 hengeres hangja 4000 körül de kellemes és nagyon nem hallatszik be, ha nem tudnám, hogy nem 4 hengeres nem hinném el, hogy ez egy 1.0 3 hengerrel. Én magamnak simán bevállalnám. Most viszont, hogy próbáltam elsőnek a Vitara, majd SC majd megint Vitara, éreztem, hogy nagyobb motor kell bele, mert vicces de sokkal öregurasabb autó így a Vitara mint az SC, éppen csak elviszi az 1.6 pörgetni kell rendesen akkor meg az is kajál már, illetve vicces :( de 100tól a Vitarában nagyon megerősödik a szélzaj már már zavaróan.

    kornelka

    Dettó. Kár, hogy nincs rá kes. 1.4 még nincs tesztautóban a szalonban, de jön kipróbálhatjuk azt is. Én simán élnék az 1.0-val. Amióta hazajöttem SC videókat árlistákat nézegetek :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák