Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Tom1939 #25906 üzenetére

    1. milyen a led fényszóró (nekem fő indok a glx mellett)
    Nagyon jó. Világít mint állat.

    2. a többi (helyzetjelzők, indexek) ledesek (hurrá lenne ha nem kellene cserélgetni)?
    NEM! síma. cseréld ki. Én az első indexet diademre cseréltem, ronda a sárga tojás

    3. milyen a hifi (hivatalosan ebben is jobb 2 hangszóróval a glx)?
    igen, sokkal jobb. főleg iphoneról hallgatom

    4. milyen kényelmes az út hosszabb távokon (alkérdés ha tudja valaki, van különbség a glx és a gl+ ülései között a huzaton kivül?)?
    2 gerincsérv műtét után a WR+ volt mint magasan ülhető jármű, azóta ilyet keresek, magasan ülni a padlólemeztől (jelenleg a legmagasabb a mini SUV-ok közt, 36cm emlékeim szerint) és magas fejtér, ebben a WR+ jobb volt, de ez is istenes. 184cm vagyok, és középállásban van az ülés. háttámasz egy gerincpárna. a bőr ülés frankó, olaszba röhögve lementünk, óránként pihi, 650km 8 óra alatt.

    5. kikapcsolhatok a biztonsági bisz-baszok (városi ütközés és egyebek)?
    igen, ha olyan hülye valaki, tegye. normális ember nem teszi, és beköti az övet is.

    6. milyen gumikat használsz és mi velük a tapasztalatod (filózom 4 évszakosan, hócipőm tele a cserélgetéssel)?
    gyári, mert operatív lízing, benne van az árban a téli gumi és csere és tárolás. ha 4 évszakos kell, a WR+-on az van, kumho solus vier, király. Tegyél rá valami profit, és add el a gyárit (continental eco contact). a gyári téli az yokohama W-drive :)

    7. mi az amivel legkevésbé vagy elégedett az autóban?
    a rádió. a szoftvere szar. erről kérdőíveztünk is, végül kaptam zsírúj fejegységet, ezzel jobb. apróságok, de idegesítő nekem, mint IT embernek, hogy milyen szar szoftverrel lehet eladnia a boschnak ezt.
    de szerintem 300.000Ft alatt nem tudsz jobbat, mert mind valami kínai androidos szar lenne, ugyanezen hibákkal. megszokható.

    8. Jó az automata (kifejtős kérdés :) )?
    Lásd lejjebb egy szólással.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák