Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi5244

    őstag

    Üdv!

    Ma kipróbáltam végre egy swiftet :) Teljesen jó, kezes kis autó. Hogy őszinte legyek rosszabbra számítottam dinamizmus terén, de kellemesen csalódtam. Azért egy B corsához képest, vaj puha a kuplung, jól adagolható fék, az elektromos szervó baromi frankó. Minden a helyén van! :)

    A teszt autó egy karambolos előéletű járgány, végig szántották az egyik oldalát a szalagkorláton és a hátsó futómű is kapott. (Őz elöl akart kitérni) Gyári alkatrészekkel és szakszervíz által meg lett csinálva teljesen, oszlopok nem sérültek, de a hátsó futómű még nem az igazi(állítólag ferdén koptatja a gumit), az értékesítő srác mondta, hogy várnak még hozzá alkatrészt, és ha az autó teljesen hibátlan állapotban lesz, akkor eladó sorba kerül.

    1 éves, 15e km, 2 év garancia, fehér metál, GL, teszt autó, de bérleménybe is kiadták(úgy is sérült meg).

    Az árat még nem tudta megmondani és itt jönne a kérdésem, hogy Ti mennyire saccolnátok az értékét egy ilyen járgánynak? Hasonlóan, 1 éves swift, 15-20e km-es kb 2,5-2,65M körül van a neten.

    Vélemény?

    :R
    T

Új hozzászólás Aktív témák