Új hozzászólás Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    nekem suzukit soha nem jutna eszembe venni... Én az élményautozás hive vagyok. Volt már VW polo-lupo-m, 3as bömös, wagonR, chevy van, chevy cavalier és most cseréltem le egy 4 éves nissan almerát egy 21éves Ford LTD-re és végre ujra biztonságban érzem magam az uton (főleg a mostani hülye barmok belémcsuszkálásai után, az autonak semmi baja...) és érzem, hogy autot vezetek , nem egy elektronikával megpakolt szart.


    Akinek nem volt még amerikai autoja fél tőle, akinek volt nem bir ki többet pár honapnál amcsi vas nélkül... Érdemes szétnézni , lehet nagyon szépeket is találni, ujakat-régieket, elég széles a paletta. Legutobbi amcsitalin 630 auto volt kint és ez csak egy része a hazai állománynak, van sok elado.

    A mostani autom 150pénz volt, tip-top állapotban van, alkalmi vétel volt vidékről, a világ végéről egy hatalmas anyagi gondban lévő embertől. Ilyet kell találni és jol jársz!

    Szvsz ne vegyél buzukit. Olyan autot vegyél, amiben van anyag is!

    És szvsz baromság hitelt felvenni. Én azt vallom, hogy olyan árkategóriában kell nézelődni, amennyi pénze van az embernek / amennyit rá szán az autora... Kb ennyi a véleményem.

    Előre látom mi jön majd: USA auto sokat eszik... Tényleg??? És a kamat mennyi a futamidő alatt egy rizs-zabáló akármire? és az értékesése? és vajon tényleg olyan nagy a differencia 8liter/100 és 11-13liter/100 között? szerintem nem...nem keresem degeszre magam, albit is fizetek, mégis minden nap autoval járok a városban...

    És még pár gondolat: 21éves az autom, -10ben is csak max 2-t forgat a motoron az öninditó és már duruzsol is, semmi nem rossz rajta, semmit nem kell sürgősen cserélni, nem eszi az olajat és a váltója is kitünő, szépen, simán vált... 150 pénzért luxus bőrrel, automatával... 150nél sem üvölt a motor, hanem szépen csöndben suhan a kombi (suzukinál már üveghang). 150nél ugyanannyit eszik mint 100as temponál... városban 11 literből megvagyok. 3.8 V6.

    Ezek után méginkább nem fog eszembe jutni sohasem, hogy uj autot vegyek. Legközelebbi célom egy 70es évekbeli vas. Azok még autok voltak....


    na,csak jolesett mindezt leirni, mégha sokminden nem is tartozik ide :DDD :DDD

Új hozzászólás Aktív témák