Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Kornel #24032 üzenetére

    Mióta megvettem a renaultot( 1.8 16v ) annyira nem vagyok már elájulva kissebb suzik menetteljesítményétől.

    Beülök Renaultba és nem érzi az ember a késztetést arra,hogy rúgd el neki tiltásig mert olyan jó a motorkarakterisztikája ,hogy 3ezernél elszoktam váltani mert 1.8 elég jól lendíti a kasztnit azért pedig ez sem egy versenyautó.. Közbe nem kell fészkelődnöm,tart az ülés,finoman csinál mindent és ha durvul az embet akkor azért megyeget is...

    Beültem ma ugye muter 2006os stiftjebe.. Lagunám ugye 2002es de ég és föld laguba javára.

    Ahogy elszoktam a suzukisságtól, idegesít h kicsit keményebb ülése nem ez a puha süppedős,oldalt nyom ossze az ules,konyoktamasz nincs, kormányhelyzet se az a nagyon jó nekem.. Igaz,kevesebb vele a gond mint lagunaval mivel kevesebb elektronika stb stb jobb a suzinak a gázreakciója városi autónak mai napig tökéletesnek tartom de renault 1.8 motorkarakterisztikaja h nem kell az egekig pörgetni h menjen nekem nagyon bejön.. Mondjuk szoknom kell még vele a parkolást de tenyleg eg es fold.. Ettol fuggetlenul mondjuk mai napig szeretem suzukikat de ezek a tények ugye..

    Ha veszel valami nagyobb -komolyabb autót te is észreveszed biztos. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák