Új hozzászólás Aktív témák

  • negroo

    aktív tag

    Sziasztok.

    Ma történt hajnalban szenendrei úton.

    Békástól egy dobozos ember. Nevezük gyilkosnak. csillagvár magaságában 2 sávos még az út. belsőből teljesen leszorítot. Kb 1km ig tolt az MVM szemben útig. Nem nagyon tört össze a kocsim, de én megengedet 70el , mentem és a 3500kg feletti hivatásos így meg merte csinálni. Ott a rendőrnek mondom józan paraszti ésszel ha ÉN toltam volna le, hogy hogy az eleje nem sérült? MEg nyomok alapján Ő tolt le. Erre ezt mondta ha be akkar menni engedni kell! Mondoom ha nekem fegyverem van akkor agyon is löhettem? Erre aztmondta nem tehetem meg! Tényleg, de te ezzel a mondatoddal kressz nem ismeri és engem úgy tanítottak, hogy köteles vagy mindent meg tenni a személyi és vagyon kár megelőzéését. Tiszta ideg vagyok, hogy erre azt mondta hogy 50-50% lessz. Erre kérdeztem, hogy a te családod ülne benne és oszlopnak csap akkor is ezt mondod. Jöt a sablonos válasz. Hihetetlen, hogy Ilyen alapon fejbe is lőhetném, mert neki szabad. Az előadóra leszek kíváncsi mit fog írni, de én ott meg mondtam nekik, hogy én el megyek a piros bicigliig. Az ilyen nem ember és olyat nem mondhat, hogy ilyennek a szuzukisok mind. Kis karcok lettek és a tükör letört. De majd mikor be vonják a te jogsidat megérte-e? Vagy megölsz épp valakit!

Új hozzászólás Aktív témák