Új hozzászólás Aktív témák

  • rATdrAgOn

    senior tag

    válasz Dzsekó #205 üzenetére


    Csak, hogy a temanal maradjunk - a toresteszt laboratoriumban tortenik, az igazi az uton az meg ugy tortenik, ahogy.
    Lattam en mar peppe zuzott Volvot is nem egyet.. ha abbol barki ki tudott szallni, annak gratulaltam volna... valszeg nem elte tul.
    A passziv es aktiv biztonsag nagyon f*sza dolog, de nem csodafegyver.
    Ezt tudni kell elfogadni. Tudni kell ugy vezetni, hogy ha gaz van, akkor meg tudjal is tenni legalabb valamit. Nem abban kell bizni, hogy ''fuuuuuuuuuezdebiztonsagos, van benne kvantocsilliolegzsak, meg gyurodozona, meg espeedebeabeessz akkor ez tutter jo az ellen is veeeed!''. Ha igy veszel kocsit, akkor majd nezhetsz ki a lukon.
    Nekem olyan oreg ven korszerutlen vasam van, amiben se legzsak, se abs nincs, viszont az 1930-as evek ota a tervezesnel az utasbiztonsag az elsodleges szempont :DDDD Nem sved acel. :DDD. Eddig egy csattom volt, de ott tul sokat nem tudtam tenni (belemloktek ket autot).
    Raadasul sokszor volt olyan, hogy majdnem csatt lett a vege... tetszikerteni?!



    [Szerkesztve]

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Új hozzászólás Aktív témák