Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe.36

    addikt

    válasz pjen #20119 üzenetére

    A kuplung is normálisan működött, és a váltó is, aztán ha beraktam 1 esbe vagy tolatni akartam fura recsegő, puffanó hangok voltak, de menet közben már nem volt semmi baja. Ez szerdán kezdődött, elvittem 3 szerelőhöz is, de mindenki szabin van nem nem akarták elvállalni, Volt ahol megemelték, megnézték a motor és a váltó tartó bakokat, féltengelyeket, de ott minden oké.
    Aztán indulásnál egyre hangosabb lett a zaj, és egyszer csak többé nem indult csak egy nagy csattanás és reccsenés, és utána bármilyen fokozatba rakom, és rá akarom engedni a kuplungot, akkor jön ez hangos kávédaráló hang. Az autó nem indul el , de a kilométeróra igen. Szerelő azt mondta aki nagy nehezen elvállalta és megnézte megint emelőn, hogy váltó ment szét.... Ma hoztuk el a váltót. És hétfőn rakják bele....
    Kuplung nem csúszott, nem volt szaga, a váltónak nem volt hangja. Vette a fokozatokat szépen. Csak indulásnál, vagy tolatásnál volt hangja... Most meg borzalmas hangja van...

    [ Szerkesztve ]

    A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Új hozzászólás Aktív témák