Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz roberto211 #18992 üzenetére

    persze, én biztos hülye vagyok.
    az ezresemet 12k km-el vettem :)
    ergó jó volt benne minden, nem ilyen félhulla bontószökevények, amik jelenleg futnak az utakon...
    ja és gyárilag kyb gátlók voltak benne, szóval azzal se volt gond.
    és raktam bele első alsó és felső, és hátsó toronymerevítőt is, keress vissza itt, talán még képet is raktam fel :)
    de attól még az marad ami, még ha szélesebb gumikat raktam is alá, meg az említett átalakításokat megtettem.
    ahogy írtam is, második veretős csapatós autónak jó lenne, csak nem biztos, hogy túlélném :)
    szóval egy szó mint száz, akinek van ökörködni való 600k-ja, az nyugodtan veheti, csak azért kössön egy jó életbiztosítást is, hogy a azért valami látszatja legalább maradjon utána :D

    (#18999) dudika10 : ahogy írtam, nem nekem való.
    ha mellettem ül bárki, akkor sose vezetnék szándékosan balesetveszélyesen.
    pont azon gondolkoztam valamelyik nap, hogy nekem pont elég lenne egy nyugis "családi" autó, mint egy scross, ha nagyon száguldozni lenne kedvem, akkor ki kellene menni valami pályára, és ott menni 1-2 kört valami swift sporttal pl., vagy egyszerűen csak elmenni gokartozni, aztán jónapot :)

    ps: egyébként sem veszem magamra, akinek 2006 óta, mióta megvan a jogsija, nem volt saját hibás balesete, sőt gyakorlatilag más se, csak kétszer koccantak nekem, közbe pedig levezettem több, mint 200k km-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák