Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigi

    őstag

    Sziasztok

    Kezdem feladni a használt Swift keresést. :(((
    Ma is voltam Érden, hogy megnézzek egy 2002-es 3 ajtós GS-t, előtte persze egyeztettem a tulajjal.
    Az volt az első kérdésem, hogy magánszemély (nevén van e az autó) vagy kereskedő?
    Kedves női hang mondja, hogy az ő tulajdona, mondom oké végre egy talán megbízható "magánszemély".
    Hát, sajnos ugyanazzal a problémával kellett szembesülnöm mint a múltkori Turai útnál.
    Nem tartom magam rasszistának, de megint sikerült beléjük futnom a mai Érdi utam során.
    Ezzel nem is lenne baj, de a hirdetésnek csak részben felelt meg a kocsi.
    Az első amikor gyanakodni kezdtem, hogy a hirdetésben a 84LE-s 16V motor volt írva, de a géptető felnyitása után azonnal láttam, hogy az a 68LE 8V változat, na már akkor elment a kedvem a kocsitól, de azért körbenéztem.
    A következő ami feltűnt, hogy a hirdetésben 90.000 km volt írva, hogy annyi van a kocsiban, de amikor kinyitottam a vezető oldali ajtót, hogy megnézzem a lógását, hát kicsit elcsodálkoztam, minimum 4 cm lógása volt ami ugye valószínűsíti, hogy inkább 190 vagy 290 ezer km van a kocsiban.
    A csajt meg folyamatosan hívogatták mobilon (szerintem bentről a lakásból), hogy jönnek a kocsiért.
    Ezeken kívül még sok gyanús dolog volt a kocsin (pl., hogy nem is 2002-es hanem 2001-es), de annyira elment a kedvem, hogy ott hagytam.
    Ja, és 300-ért hirdette, de én a végén 250-et mondtam neki, erre azt mondta, hogy annyiért nem adja, de miután elindultam haza két perc múlva hívott, hogy beszélt a párjával (akiről elég hamar kiderült, hogy kereskedő), hogy menjek vissza, és megbeszéljük a 250-et, de mondtam, hogy most már nem érdekel.

    Remélem, hogy nem lett nagyon hosszú a hsz. :)

    Annyi lenne a kérésem hozzátok, hogyha valaki tud egy megbízható eladótól egy jó állapotú Swift-et max. 300-ért, ha lehet akkor légzsákkal és 1000-es mocival az keressen meg privátban.
    Köszi. :R
    Jó éjszakát.

    [ Szerkesztve ]

    Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

Új hozzászólás Aktív témák