Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Hego #17945 üzenetére

    BMW e36 1,5 csillag. Hűhaaaaaa. Pedig BMW. Es hol a kiváló törésteszt ? Hisz BMW nemde? Meglehet nézni a tv be mikor racsing emberek a compactot összetörik. Nem marad sokkal több belole. Csak ez nincs felturbozva annyira mint mikor egy Suzuki törik.

    Maradjunk annyiban ,ahogy említették egy B corsa vagy társai (régi fiesta,etc...) semmivel nem törik kevésbé mint egy Swift. Csillagok ide csillagok oda. Régi autóknál meg pláne kevés a biztonságos.

    Ha régi biztonságos jo törésteszttel rendelkező autót akar az ember akkor vegyen meganet-scenicet. Legbiztonságosabb auto volt anno sajnos ezt tapasztaltam is mikor belehajtott faterom 70el egy másik meganeba elején karosszerialemeket es egy hűtőt kellett cserélni de en kiszálltam egy karcolassal.
    Tehat régi autók biztonságát ne nagyon fitogtassuk mert nincs nagyon.

    Ez a "új Swift nem különbözik semmivel a régitől csak a hűtőrács meg kalap tartó " inkább hagyjuk.
    Van itthon mind a ketto. Egy full felszereltségű 2006os es nekem egy 2000es GLS. Eg es föld.
    Minden szempontból. Annak ellenére mondom Ezt hogy a sajátomat is nagyon szeretem de nem vagyok elfogult.

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák