Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Anulu79 #17594 üzenetére

    Nekem ugye ezaz első autom tehat túl sok viszonyítási alapom nincs de hozza a jól megszokott Suzuki porggosseget :D en is azt hittem nem fog menni az ezres meg alig stb de jo lesz mondom kezdesnek legalabb nem lesz kedvem meg néha sem baromkodni .Rosszul hittem . Végsebessége olyan 125-150kozott van de gyorsulásra ilEn 80-90ig szvsz elég jo motorjahoz képest. Ha az ember tapossa akkor lehet vele " jatszadozni" is de gyengének nem érzem.

    Gazreakcioja meg ahogy észrevettem jobb a suzimnak mint az anyám 1.6os renaultjanak.

    Tegnap elott 3 an ültünk benne de meg igy is ment rendesen.

    Tehat en abszolút nem bántam meg h ezrest vettem. Néha szoktak nézni autósok h ,hogy a picsbe tudok ilyen gyorsan elindulni kiporgetes nélkül meg hogy bírom meg előzni a kb 1.4-1.6os nemet/francia /olasz társakat de jó nézni ilyenkor az arcokat :D

    Pörgetni szabad meg kell is mintha igényelné sztem de ésszel es nem lesz vele gondod.

    Tehat en megvagyok vele elégedve pedig néha szoktam hajtani rendesen.

    Egyedul végsebessége nem jo de ha nem akarsz 140 fölött menni nagyon akkor ez se rossz. Nekem a Max 150volt vele kis lejtőn.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák