Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmy

    tag

    Na jó, most már én is írok!
    Lehet itt fikázni bármilyen autót, mert mindig mindegyiknél lesz jobb, szebb, gyorsabb..., ezek tök szubjektív vélemények. Lehet álomodozni is szépeket, jókat, csakhát mi értelme van. Úghogy szerintem mindenki gondolkozzon, számoljon és mérlegeljen a pénztárcájához mérten.
    Szóval a topicnyitóbol kiindulva akinek kb. 2millája van nem fog egy középkategóriás családi autóban gondolkodni. Mivel családja van (két gyerek, asszony...) nem felvágósdiból fog autót venni, hanem sokkal inkább a megbízhatóság és az olcsó fenntartás lesz számára a döntő.
    Ilyen szempontból én a használtat rögtön kerülném, mivel akkorákat lehet szopni, hogy egyhamar nem fog a családi költségvetés kilábalni a bakiból! Most ebbe nem megyek bele részletesebben, mert nem is erről szól ez az egész topic.
    szóval visszatérve az előzőre. Használt kocsi kilőve. Marad Peugeot206, Suzuki, Dacia... a többit nem sorolom, mert hát egyáltalén nem családnak való!
    Ebből csakis a Suzuki a legjobb, mivel keveet fogyaszt, olcsó az laktarész, megbízható... Egyetlen negatívum a gyenge kaszni! No de iylen kategóriában szerintem tök mindegy hogy milyen erős a kasznija, mivel kis kocsikról van szó ez lényegtelen. Peugot már láttam sokat szerelni (mind motorikusan, mind elektronikusan), de Suzukit még nem! Peugeothoz kicsit drágább az alkatrész, drágább a kötelező, drágább a havítás, jobban lopják.... szóval ezek is a Suzuki mellett szólnak!
    Akkor most mi is a kérdés?

Új hozzászólás Aktív témák