Új hozzászólás Aktív témák

  • Vukocska

    tag

    Nha megvettem ezt az uj ''csodat'' mivel a Ladam darabokban van, megjott hozza a svedacel, amibol keszulnek majd az uj karosszeria elemek, valamint elkeszul az uj fekrendszer (ket fofekhengerrel (elol-hatul), hutott tarcsa fekek negydugattyus feknyereggel (elol hatul), es egy nagy ujitas, a visszagurulas gatlo aminek a segitsegevel emelkedon is ugy indulhatsz el mint sik terepen (fekpedal felemelese utan elore beallitott idotartalmig megtartja az autot, nem kell se kuplung se a kezifek (kivancsi vagyok a KPM mit fog hozzaszolni).
    Nha terjunk vissza a Swift II-re.
    2 napja van nalam.(1.3 GS) Eleg mozgekony tipikus varosi auto nagy fogyasztassal, csendes, elol kenyelmes, hatul meg nem utaztam vele. A muszerfal anyaga lehetne egy kicsit baratsagosabb/puhabb. Felek hogy ksobb aozke elkezdenek zajongani. Valamint az elso szelvedonel ket oldalt nem kellett volna az a ket fekete muanyag elem.
    Kicsit lanyos auto, nem baj ha kesz a Ladam vagy eladom vagy jo lesz baratnomnek (bar neki ott a ceges Focus).

    Tanacs: amikor atveszitek nezzetek meg jo alaposan, a motort is. Az enyem most szervizben van,mert morotbol orran-szajan csopog az olaj.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák