Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz pjen #13835 üzenetére

    kösz, csak hangosan gondolkozok ilyenkor.
    én is szemezgettem az ilyen alessio és társai felnik között, de amiket hallottam róluk, inkább akkor veszek egy 15-ös gyári acélt! a gyári swift alukról viszont még nem hallottam rosszat szerencsére.

    Ezt érdemes elolvasni!

    "A neten turkálva úgy találtam, már 22 és 35 000 forint között is rengetegféle felni kapható, ez annyira olcsó, hogy ennyiért tisztességes rávaló gumit sem adnak. A legtöbb itthon kapható olcsó kerék olasz gyártmány. Az olaszokról azt tudjuk, hogy megbízhatóságban kihívásokkal küzdő, de egyedi és szép autókat készítenek.

    Az előbbi mondat mindkét fele lehet hazugság, de a közben ez él, és a köz rendszerint jól tudja. Ettől még vannak nagyszerű és drága olasz (verseny)felnik is, és rémes másmilyen nemzetiségűek. Akárhogy is, az én 35 000 forintos felnijeim eddig kétszer szorultak görgőzésre, miközben az autó alig 2000 km-t tett meg, és még csak tél sem volt. A 36 000 forintos gumik még bírják."

    És ez nem egyedi eset... azt kéne megtudni, hogy a gyári suzuki felniket ki gyártja :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák