Új hozzászólás Aktív témák

  • a_tesz

    Korrektor

    válasz Fade_Away #1290 üzenetére

    namost, M7 Balaton felé, Érd környékén szép lejtős, meg emelkedős. arra jártunk faterral no meg az elmaradhatatlan 993ccm-es csodával :)) , és hát fater elszunyókált kicsit, én meg mondom, akkor használjuk ki a gyenge forgalom és a lejtők adta előnyöket. 170 volt a vége, de azt az élményt nem kívánom senkinek. a motor talán 6000 környékén járhatott, a tükörben nem láttam semmit, annyira rezgett, a kormány és a sebességváltó egymással harmóniában táncolt, de mint egy őrült, és amikor elmentem egy kocsi mellett, a közben a nagy zajra és rezonanciára felébredő fater elmondása szerint hatalmas döbbenet ült ki a sofőr arcára (el bírom képzelni). na utána döntöttem úgy, hogy 130-cal is odaérünk a Balatonra :))

    aztán amikor haveroknak itthon elmeséltem (akik egy kicsit drágább autóban ''kénytelenek'' utazgatni), őszinte elismeréssel adóztak teljesítményem előtt. leggtöbbjük 120nál már fél a swiftben, pedig a java még csak onnan jön...:U

    スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Új hozzászólás Aktív témák