Új hozzászólás Aktív témák

  • xmad

    őstag

    ez az autó amit néztem. látom mostmár 400 helyett volt 350 mostmár 300 ér árulják.

    mi a véleményetek róla? baleno

    ennek volt felújitott váltója, a motorban, főtengely csapágy, hajtókarcsapágy, gyűrűk, tömitések cserélve. szép hangja is van a motornak..

    de második fokozatban mikor vissza vittem a kocsit és lassan motorfékkel gurultam dadogott.rángatott. de más fokozatban ezt nem vettem észre.

    egy gond van csak a balenoval a bölcső rohadás ami a lengőkarokat tartja, és egy új bölcső bárdiba 74 ezer. alánéztem nekem igazából a képen láthato a bölcsőtől hossz irányban hátramenő lemez szúrta ki a szemem hogy iszonyat rozsdás.. ami a lengőkarokat tartja ez nem annyira.. talán csak felületi.. nememlékszem annyira már de az nemvolt annyira rozsdás mint azon a lemezen.

    véleményem szerint ami az autón cserés most, azok a gumik, kirepedezettek, kopottak, a féktárcsák vállasak, a kipufogó dob is lassan kezdi megadni magát, a hövédő lemez az már porlad rajta. a szerelőt az osztálytársam volt aki csinálta a motort, váltót. azt mondta 4 évet állt a kocsi egy garázsban mikor megvették.

    véleményetek? :)

Új hozzászólás Aktív témák