Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz AMD Power #11594 üzenetére

    nem kell vezérléssel cserélni, mert az ékszíj hajtja, max. az szakad, ha megakad (ez mondjuk mérnöki zsenialitás ;) )
    én annyit mondok, hogy utána ne a suzukira fogd, hogy sz*r, ha tényleg az lesz.
    apósnak is 18 éves 120k-t futott F astrája van (olyan, mint az új), ki lehet fogni ilyet is, azaz mégse, mert akkor se adná el, ha másikat venne, mert sose romlott el :D
    szóval ezzel azt akarom mondani, hogy a jót kevésbé adják el, főleg nem apró pénzért...

    amikor az ezres swiftem vettem, csak suzukikat néztem, mert egy év devizahiteles új swift után (elvitték hitelátvállalással, csak kicsit buktam rajta :D) pozitívan csalódtam a márkában. pénzem nem volt, semmi, hitelre vettem, ezért olcsó kocsit kerestem, hogy minél kevesebbet kelljen felvenni megint. néztem én is 94-95-ös példányokat, nem is egyet, mindegyikbe bele tudtam kötni, úgy, hogy messze nem vagyok autószerelő... oké olcsón rendbe lehetett volna rakni őket, de aminek egyszer hozzányúlsz a kasznijához, attól jót ne várj hosszú távon. lényeg, hogy ismerős szólt, hogy van egy 4 éve pajtában álló 12k km-t futott ezres swift eladó, 600k-ban megegyeztünk, mondjuk utána lealkudtam a tisztítás költségét, ami 30k volt, de utána teljesen új lett a kocsi belülről is. Rendberaktam (vezérlés, beregadt termosztát, egy-két kábel-20-30k), és utána bejárattam újból :D mentem vele 100k km-t, azaz inkább úgy mondom, hogy gyilkoltam, és tényleg csak kopó dolgokat kellett cserélni, de tudtam, hogy mit veszek. abba biztos vagyok, ha megvettem volna a 300k-s csodák egyikét, akkor különbséget ráköltöttem volna arra is. na ennyi az én történetem a régi swifttel, aki érti az érti, aki nem, az nem, többet nem foglalkozok a témával :R

    ja és én is húztam utánfutón!!!!! 1000+ kg-t vele, azt hittem vége lesz utána, de kibírta. gondoljátok el, hogy mennyivel nő az esélye az ilyen, és hasonló barbárságoknak az idő múlásával, és a tulajdonosok számának növekedésével :C :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák