Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz AMD Power #11382 üzenetére

    665e lett friss műszakival, mert 4 nap múlva lejárt volna (sürgősséggel 24.000Ft, szóval virtuálisan 34.000-et engedtek, deviza hiteles volt, és már 42.000volt nekik havonta :( )

    a szélvédő még cserés, repedt, de áttolták így, én meg majd egyszer ráérek most már kicserélni.
    az fontosabb, hogy tudjam, kicseréltük az olajat meg a vezérlést, mert gyanítom az még az eredeti szíj benne.
    klíma jó, hűt, párátlanít

    majd elviszem ismerőshöz, lecserélünk mindent (gyertyákból amit a könyv ír denso vagy ngk, vagy van jobb? olajból mi a favorit?)

    szerintem szelephangja nulla, de azért lehet elenőrzünk egy rést a doksi alapján. kipuff visszakerül a gumijaira majd

    szervo kormányos (bár messze nem olyan mint a scenic volt, azt hittem nincs is benne, de ott az EPS lámpa) meg azt hiszem ebben ABS sincs hála égnek, egyel kevesebb hiba lehetőség :) majd megnézem világít-e a lámpa a műszerfalon

    fényezése több elemen már mattul, látszik melyik oldala állt nap felé rendszeresen, de majd egy polír ráugrik

    Képek majd ha nagyon ráérek és nem koszolom össze akkor :)
    most eredetvizsga kell, okmir, kell egy futómű állítás, mert a kormány nem középen áll amikor egyenesen futok, ilyen apróságok

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák