Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    Szétszedtem, és az az érdekes, hogy belül porszáraz a légszűrő betét. Csak a házból meg a környékéről folyt a víz. Meglepődtem én is, hogy semmi sem jutott be. A beázás, 99% hogy a gyújtás volt, bár ahogy néha "elhalványult" a világítás, az meg mintha "megszorult" volna a motor. Bár az akksi is állt a vízben, tulképp "összeért" a + és a -.... Rongyal törölgettem meg az akksit is. Gyújtó trafón egy nagy adag sáros hó volt(ne kérdezzétek hogy került oda) a gyújtáselosztóból meg szinte folyt a víz. Viszont jó nagy kosz meg sár van ott, megejtek egy motormosást majd a héten :DDD Nem vagyok egy szívbajos ember, meg hát ez suzuki, olyan nagy baja nem lesz úgyse hogy megálljon. A Wagon már bizonyított, remélem ez a vas is fog. Viszont ami tetszik, hogy a wagon már túl magyar volt, viszont ebbe lehetetlen helyeken fedezek fel Made in Japan feliratot. Légszúró házon is ott van "Denso/Japan" biztosíték táblának a barna kis fedelén is, hogy japan. Meg ilyen tök "jelentéktelen" alkatrészeken is virit a japan felirat. És megmondom őszintén a Wagonhoz képest elég lefingott széthullott fos ez az autó, de így is összerakottabbnak tűnik mint az.

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák