Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz AMD Power #10965 üzenetére

    most lehet meg fogsz sértődni, de szerintem teljesen felesleges autót cserélned... kifogtál egy valószínűleg jól visszatekert és elhanyagolt polo-t, amire sokat kellett költeni, használt autónál ez benne van a pakliban. most azért lecserélnéd egy majd' 20 éves kocsira, mert az megbízhatóbb, és olcsóbb fenntartani... ami részben igaz is, csak szerinted ilyen korú autónál mennyi az esélye, hogy megkímélt, nem elhanyagolt példányt fogsz ki? oké, olcsóbb hozzá az alkatrész, de kiszámoltad már a csere költségeit? megveszed, talán nullásan kijössz az árával, átírás 60k, vezérlés és azonnali dolgokra szerintem 100k-t nyugodtan rászámolhatsz még, nem életszerű, hogy valaki eladás előtt lecserélje neked a féktárcsákat, fékbetéteket, fékcsövek is cserések lehetnek, ha még gyáriak, stb. és ki tudja, milyen egyéb bajai lesznek még... a polo-d állapota nem tudom milyen most, de inkább kérj egy ajánlatot a normális rendbetételre, és hasonlítsd össze, hogy milyen költségei vannak egy autócserének alaphangon.

Új hozzászólás Aktív témák