Új hozzászólás Aktív témák

  • domojko

    senior tag

    válasz Kornel #10909 üzenetére

    Persze nem dolgoztatni akarlak, csak kiváncsi voltam. :R Szemezek én is már egy ideje a ködlámpával, csak nem volt rá még korpám. Érdekelne hogy mi van a csomagban, vagy a leírásárt ha be tudnád scannelni, baró lenne. Így a képek alapján úgy képzeltem hogy minden adott a beszereléshez a csomagban. Ha jól láttam akkor van hozzá relé meg kapcsoló is. Azt hittem hogy elég csak hozni az akkutól neki pozitívat, persze testet lehet találni bárhol, és csak összekötni a cuccokat. Elnézést ha nem így van. :D :R Mondjuk én magam raktam bele az enyémbe központi zárat, mert GC és nem volt bene. A lökös burkolatát sem kell szerintem leszedni, ügyes kézzel hozzá lehet férni, de ha mégis akkor az sem egy nagy mutatvány. Géptető alatt van 2 asszem 8-as csavar, a két sárvédőnél 1-1 lemezcsavar, a többi patent. Legalábbis a 2006-os swiftnél így van.

    (#10922) No.01: Sajna ennyire nem vagyok képben, esetleg el tudok olyat képzelni hogy kezd lemerülni az elem a kütyüben amit magadnál kell tartani. Már ha van ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák