Új hozzászólás Aktív témák
-
Flashback
addikt
A Street Fighter 6 legjobb vonásai:
Innovatív single-player (World Tour) módA Street Fighter 6 legrosszabb vonásai
a World Tour sztorija sablonos és erőtlen.Csak én érzek itt elentmondást?
[ Szerkesztve ]
Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)
-
markknight
veterán
Én valahogy kevésnek találom a karaktereket.
-
Sylver001
csendes tag
A verekedés ütemére lejátszott zenével jónak tűnik.
Anélkül semmi extra.
12 évvel ezelőtti Mortal 9 megeszi tízóraira. -
DaemonX
HÁZIGAZDA
Nincs ellentmondás (nyilván az innovatív szó nem a sztorira vonatkozik, furcsa párosítás lenne). A World Tour játékmechanikailag innovatív a verekedős játékok világában/mércéjével mérve, emellett rendkívül tartalmas. Azonban ettől függetlenül csapnivaló a sztorija, tehát ha valaki bele akarja vetni magát a kiterjedt egyjátékos módba, ne emiatt tegye.
#2 Kevés is, max street fighteres mércével mérve sok, viszont minden más fronton tele van pakolva tartalommal a játék.
#3 Az én szívem pont az MK9-hez áll a legközelebb, szóval nekem is hasonlítási alap volt.
[ Szerkesztve ]
-
thomasa
senior tag
Fura, hogy már ezt is butítani kell. Nem tudnak a mai fiatalok 6 gombot megjegyezni? Legyen akkor Streetfighter manager, és magától lejátssza a meccseket
-
Te minden karakterrel, minden mozgást és kombót elő tudsz hozni a klasszikus SF irányítással?
Én sajnos nem, és sosem tudtam, sem fiatalon, sem most, 40 évesen.
A modern controllnak én nagyon örülök, bár ebben a tesztelővel egyetértek (sok másban meg nagyon nem), hogy az alap, klasszikus irányítást sem ártana már modernizálni. Érdemes megnézni pl. Guile képességeit, ezek a tartsd lenyomva a hátra gombot, majd előre, hátra, előre mozgások, illetve a tartsd lenyomva a lefelét, majd fel és rúgás specialok engem mindig is kiedegeltek, és sosem tudtam megcsinálni őket.
Plusz azt sem értettem, hogy ezekben mi az élvezet, hogy ennyire bonyolult előhozni őket..Ha meg ezeket kombóba is bele kell illeszteni, az számomra a lehetetlen küldetés.
[ Szerkesztve ]
-
markknight
veterán
Azon kívül, hogy a Mortal Kombat karakterei számomra mindig is érdekesebbek voltak mint a Street Fighteré, ezeket a chargeos mozgásokat én sem szeretem. Sőt, tök bonyolult érthetetlen a régebbi street fighterekben még a command list megértése is és soha nem is tudtam miért nem lehet a konkrét billentyűt kiírni, miért kell hieroglifákat belerakni, amit ki kell találni (vagy valami eldugott helyen leírva megkeresni) Ott a Z betűs mozgás, meg a sárga fel-le analógok a rúgás, ütés még érthető.
[ Szerkesztve ]
-
Atilla001
senior tag
2-3000 óra játék után bele lehet jönni minden kedvenc karakter kombóba. Az 5 nél sem értettem az árkád és egyéb RPG vonalat Street Fighter világban. 1v1 online. Végtelenségig gyakorolt kombók.. aki eddig nem volt SF-es, a sok SF6 csicsa miatt sem lesz.
Az hogy kevés karakter van? Mindegyikkel játszol egy meccset rotában? Ha van kedvenced, pár órát bele kell ölni amíg elfogadható bronz szintre jutsz.. és akkor ott van még 17 másik. Bizony vannak karakterek (Birdie, Guile, Chun-Li) ahol az irányítás nagyban eltér az átlagtól.. hardkór fightereknek. Az irányítás meg hát, kinek mi. Mesterek, (Luffy) PS1 kontrollerrel nyomja, Daigo Hitboxozik. Kinek mi. Nekem a fight stick vált be.
De sajnos hazánkban az SF sehol nincs.. ilyen említés szinten és semmi több.
Jó harcot mindenkinek és stabil netcode-ot. Shoryuken!!Védd a természetet!
-
válasz
markknight #7 üzenetére
Ezzel maximálisan egyetértek, már rosszul vagyok, amikor meglátom a hieroglifákat a command list menüpontok alatt.
-
Úristen ez a grafika és design choise.
Vissza kell vinnem pár kazettát.
-
arty
veterán
nem kell minden karakterrel minden mozgást tudnod
1-2 kedvencedet pedig pár óra/nap alatt egész okéra el lehet sajátítani...
az élvezetet az jelenti, hogy jókor mégis sikerül 1-1 kombó és azzal eredményt érsz el
de amúgy nincs miről vitázni, itt az egyszerüsítés, meglátjuk segíti-e az SF eladásait(nekem nagyon nem tetszett a demo, a world tour tutorialjától kikészültem
nekem az 5 sztorimódja és oldszkúl SF játékmenete még tetszett, ez itt nagyon nem... én nagyon-nagyon kazuár vagyok, kb csak az árkád/sztorimódok érdekelnek... az RPG-sítéstől okádok.)
stadion, kisvasút, freemail, digi, vodafone
-
arty
veterán
nyilván egy alibi-keret, hogy mégis mi a jóistennek ütlegeled az ellent a jobboldalon
nagy mélység még soha, egyikben sem volt, naés... (MK9 a kedvenc, bár az X és 11 még nem ment le, lehet azok mégjobbak)(a pornóban engem se érdekel
)
stadion, kisvasút, freemail, digi, vodafone
Új hozzászólás Aktív témák
gp Ha eddig nem szeretted a verekedős játékokat, vagy csak nem tudtál beléjük rázódni, akkor a Street Fighter 6 lesz az, ami ezt megváltoztatja.
- Házimozi belépő szinten
- Automata kávégépek
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- BestBuy topik
- iPhone topik
- Előírta az EU: meg kell védeni a hűtőket a hackerektől
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Autós topik
- További aktív témák...
- UTOLSÓ PÁR! Új/bontatlan/garaciális Heco Aurora 700 Colors! Csalódásmentes hang/külső! 25Hz-42.5kHz!
- Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett
- ALIENWARE X14 FHD IPS 144hz Core i7 12700H 8 mag 16GB DDR5 512GB NVME SSD Gar.
- Samsung Galaxy Tab S 10.5 (SM-T800) wifi eladó
- 2 darab Svájci Cottier Freres porcelán tejszínes, tejeskancsó kék virágos mintával
Állásajánlatok
Cég: ABT Hungária Tanácsadó Kft.
Város: Budapest