Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz eami #65923 üzenetére

    a verseny alatt én nem haszonszerzést értettem... bele se gondoltam itt abba, hogy farmolni kellene bármit is... köszi a jóindulatú feltételezést :U de ha bele gondolok jobban is támogathatná a rendszer azt, hogy mennyi pénzt (tudom nem kötelező) öl bele az ember a kártyázgatásba... '11 téli és '12 nyári szélben teljesen más volt minden, és jó érzéssel töltött el speciel engem, volt lelkesedés az egészben, mert lehetett kiváltani ezt-azt, még ha apróságok is voltak, de nem random eső a mihaszna f2p játék dolgok...

    Ha már játékot szervez a steam, tehetné normális keretek között is. Ha valaki supportálja a csapatát akár 1 db kraftolással (ponttal) is érezze, hogy tett az ügy érdekében - mivel lehet csapatot váltani ezért oda tömörülnek az emberek ahol van verseny... szvsz 2-3 csapat lesz itt az uralkodó... mivel aki kraftol az kap is Tokent....
    (csak mi magyarok vagyunk ilyen csórók h sokalljuk az árát 10-20€, mi azt lessük mikor lesz 75%os (vagy akkor már 90 inkább, de ha lehet ingyen kell) akcióban valami amit beránthatnánk, meg rójuk a lengyel-piacot és minden szemetet felvásárolunk, mert azon lehet spórolni...)
    ....aminek a segítségével csoportosulhatnak - persze ez az én személyes meglátásom, nem 100 hogy így is fog lenni, csak józan paraszti ésszel ha az ember végig gondolja, ez az egész nem jó semmire, még arra se hogy belépve egy csapatba támogassa és akár pár pontokkal nyerésre vigye az adott színt az ember, mert értelme nincs hála a Tokenek/csapat váltás lehetőségének - de tudjuk jól vannak olyan emberek akik rendelkeznek 200 feletti profil szinttel, 2013as szintű téli kitűzővel, ők teljesen másképp gondolkoznak mint a legtöbb ember és nekik 20€ nem pénz...

    ha lehet manipulálni a végeredményt akár kis mértékben is akkor ennek mi értelme, kb mint egy doppingolt versenyző verseny alatt, és ismételten leírom, nem nem a haszonszerzés itt a lényeg hanem, hogy ez egy játék, nyári vásár amiben szoktak rendezni ezt azt, kb olyan mint egy Oktoberfest... azért veszel részt benne hogy jól érezd magad, de mondjuk több fajta ember létezik :U

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák