Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #91 üzenetére

    Már nincs meg a mentésed, kitöröltem, megnéztem, mi a hiba, aztán gondoltam már nem kell. :)
    Így belegondolva rettentő sok küldetés van. Ez tényleg akkor lesz jó, ha tökéletesre csinálják. Hányszor kezdtem újra, mert nem tudtam tovább menni, vagy mert új frissítés után új játékot kellett kezdeni.

    Emlékszem, hogy ATP-n volt egy hely, ahol folyton Crash-elt, azért kellett újat kezdeni, majd a Labirintusban nem volt ott, akivel beszélnem kellett. Akkor a Bandita Exoskeleton-t fejlesztetettem és nem lehetett odaadni Akim-nak. Majd a két Páncélt is eladtam. Aztán volt a Szabadsági őr, aki eltűnt. :) Max Lubero meghalt idő előtt. Kruglov nem mozdult a Vad Területen. Rengeteg hiba volt. A 3 év alatt ha 100X nem kezdtem úja, akkor egyszer sem. :) Legutóbb csak a Szemétdombon lévő Kostya rejtekhelyéig jutottam el, de mivel módosították a szerszámos ládát, muszáj volt megint újra kezdeni és most itt tartok. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák