Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #9 üzenetére

    Hát, én igazából nem is tudom, hogy mit akartak javítani a Generators pályán a 110003-as patchel, ami aztán nem jött össze, mert én visszafordítottam az előző verzióra a játékot, és azzal simán átjutottam a Generators pályán. Talán két helyen volt hibagyanús a játék, ezeket leírom ide maszkolva, hogy ha esetleg valaki már ott jár, akkor odafigyelhessen rá:

    Valami rémlik, mintha egy hiba a pálya elején lenne, amikor megérkezünk Anderson bázisára és ajánlatot kapunk, hogy vagy elpusztítunk egy ellenséges helikoptert, vagy fizetünk 100000-et a folytatásért (nem lövöm le a poént). Nos, a hiba talán a helikopter spawnolásánál van, de mivel volt nálam szerencsére lé, ezért fizettem, hogy elkerüljem az amúgy is esélytelennek ígért légi csatát.
    A második hiba akkor történhet, amikor Botswaint beküldjük a joystickel a monolit bázisra, hogy lekapcsolja a psi-antennákat a bunker körül, majd térjen vissza. Itt nekem Botswain szépen be is sétált, de nem akart vissza is jönni, hiába vártam hosszú percekig. Nos, itt az az ötletem támadt, hogy aludjak egyet, mivel amúgy is éjjel volt. Húztam egyet a hálózsákban, de mikor felkeltem, ő még sehol nem volt. Ekkor ötlet híján visszamentem Anderson bázisára és lám, Botswain ott ült a tűz mellett és minden ment tovább rendben. Vagyis míg aludtam, ő visszatért a bázisra.
    Még esetleg egy joystickel lehet gond, amit elég nehéz megtalálni a vadonban, nem tudom. Nekem simán összejött ez is.
    Egyébként kegyetlen ez a Generators pálya, mert minden szövegelés SMS üzeneteken keresztül történik és alig lehet követni a folyton áradó szövegmennyiséget. Mellesleg, hogy jobb legyen, az angol fordítás is itt a legrosszabb az egész eddigi SS-ban, úgyhogy megkínozott egy kicsit, de gond nélkül át tudtam vergődni rajta. Mivel már nincs útmutató ettől arrafelé, jól benehezedett a játék, de ugyanakkor izgalmasabb is lett, mert nem tudom meglesni, mi is következik :B .

Új hozzászólás Aktív témák